SUAS Sport & Relax

„Vytváříme prostor pro váš volný čas.“

Novinkou v subholdingové struktuře SUAS GROUP je společnost SUAS Sport & Relax. Ta zastřešuje volnočasové aktivity.

Patří do ní například majetkový podíl ve společnostech Golf Sokolov a Koupaliště Michal, nebo v Hotelu Romania v Karlových Varech. Pod hlavičkou SUAS Sport & Relax chceme rozvíjet i aktivity v okolí jezera Medard, jehož revitalizace je jedním z klíčových projektů naší společnosti. V našich plánech souvisejících se společností SUAS Sport & Relax figuruje dále i rozvoj sportovních a kulturních aktivit, příprava lesoparku nebo dokonce malá zoologická či botanická zahrada.


Do linie SUAS Sport & Relax patří následující společnosti:

SUAS Sport & Relax
IČO:
118 28 358
DIČ:
CZ 699 001 005
Golf Sokolov a.s.

Golfové hřiště s restaurací a ubytováním

SUAS Sport & Relax
IČO:
251 07 623
DIČ:
CZ 699 001 005
Romania s.r.o.

Hotel Romania je situován v centru města Karlovy Vary s výbornou dostupností do obchodní a lázeňské zóny (3 min). Hotel Romania nabízí svým klientům ubytování ve 32 pokojích. Všechny pobyty jsou se snídaní. Ostatní stravování mají naši hosté s 10% slevou (plný oběd, plná večeře).Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, bezplatným připojením na Wi-Fi, chladničkou, telefonem, bezplatným trezorem a samostatným soc. zařízením (koupelna a WC). V kategorii Comfort, třílůžkových a podkrovních pokojích je bezplatně klimatizace a ve většině pokojů bidetová sprška. V hotelu se nachází restaurace, která nabízí kvalitní jídla české a mezinárodní kuchyně.

SUAS Sport & Relax
IČO:
635 05 312
DIČ:
CZ 699 001 005
Koupaliště Michal s.r.o.

Koupaliště Michal je moderní vodní areál s mnoha atrakcemi, který se nachází u Sokolova nedaleko silnice Karlovy Vary - Cheb. Mezi lidmi se koupališti nejen kvůli více jak 500 metrů dlouhé pískové pláži říká Sokolovské moře. Kromě pláže čekají náštěvníky zajímavé atrakce pro děti i dospělé v čele s obřím tobogánem, sportovní možnosti, skvělé zázemí, občerstvení, ale především moře čisté vody.

SUAS Sport & Relax
IČO:
263 48 721
DIČ:
CZ 699 001 005